đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Wilma Retro Round Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 47mm-24mm-146mm |
$25.99
Wilma Retro Round Tortoiseshell Sunglasses—
$25.99
More Images



Wilma Retro Round Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 47mm-24mm-146mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 47mm-24mm-146mm |





















