đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Rita Retro Squared Champagne Sunglasses
| Color | Champagne |
| Style | Retro Squared |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 51mm-17mm-145mm |
$19.99
Rita Retro Squared Champagne Sunglasses—
$19.99
More Images



Rita Retro Squared Champagne Sunglasses
| Color | Champagne |
| Style | Retro Squared |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 51mm-17mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Champagne |
| Style | Retro Squared |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 51mm-17mm-145mm |





















