đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Melissa Retro Round Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 50mm-21mm-147mm |
$6.00
Original: $19.99
-70%Melissa Retro Round Tortoiseshell Sunglasses—
$19.99
$6.00More Images



Melissa Retro Round Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 50mm-21mm-147mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Round |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+ACETATE |
| Frame Measurements | 50mm-21mm-147mm |





















