đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Thelma Retro Square Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 49mm-23mm-148mm |
$19.99
Thelma Retro Square Tortoiseshell Sunglasses—
$19.99
More Images



Thelma Retro Square Tortoiseshell Sunglasses
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 49mm-23mm-148mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Tortoiseshell |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 49mm-23mm-148mm |





















