đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Brenda Retro Square Yellow Sunglasses
| Color | Yellow |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 55mm-19mm-145mm |
$19.99
Brenda Retro Square Yellow Sunglasses—
$19.99
More Images



Brenda Retro Square Yellow Sunglasses
| Color | Yellow |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 55mm-19mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Yellow |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 55mm-19mm-145mm |





















