đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Aline Cat eye Yellow Sunglasses
| Color | Yellow |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 67mm-13mm-150mm |
$19.99
Aline Cat eye Yellow Sunglasses—
$19.99
More Images






Aline Cat eye Yellow Sunglasses
| Color | Yellow |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 67mm-13mm-150mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Yellow |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+Acetate |
| Frame Measurements | 67mm-13mm-150mm |





















