đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cosplay Genshin Impact Candace Gold Yellow Colored Contact Lenses
| Color | Gold Yellow |
| Style | Genshin Impact |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |
| The lightweight material composition of regular contact lenses  offers an ideal balance between durability and softness. Water content and  thin profile ensures comfort and hydration during wear. Vibrant colored contacts offer a more striking and natural style without  compromising the natural look. With vibrant lenses being more pigmented,  users can expect more coverage and a more noticeable natural color change. | |
$2.40
Original: $7.99
-70%Cosplay Genshin Impact Candace Gold Yellow Colored Contact Lenses—
$7.99
$2.40More Images



Cosplay Genshin Impact Candace Gold Yellow Colored Contact Lenses
| Color | Gold Yellow |
| Style | Genshin Impact |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |
| The lightweight material composition of regular contact lenses  offers an ideal balance between durability and softness. Water content and  thin profile ensures comfort and hydration during wear. Vibrant colored contacts offer a more striking and natural style without  compromising the natural look. With vibrant lenses being more pigmented,  users can expect more coverage and a more noticeable natural color change. | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gold Yellow |
| Style | Genshin Impact |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |
| The lightweight material composition of regular contact lenses  offers an ideal balance between durability and softness. Water content and  thin profile ensures comfort and hydration during wear. Vibrant colored contacts offer a more striking and natural style without  compromising the natural look. With vibrant lenses being more pigmented,  users can expect more coverage and a more noticeable natural color change. | |




















