đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Carina Yellow Colored Contact Lenses
| Color | Yellow |
| Style | Carina |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
$2.10
Original: $6.99
-70%Carina Yellow Colored Contact Lenses—
$6.99
$2.10More Images




Carina Yellow Colored Contact Lenses
| Color | Yellow |
| Style | Carina |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Yellow |
| Style | Carina |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |




















