đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

BEAUEYE Kai Daily (10 Pcs) Prescription Clear Contact Lenses
| Color |
none |
| Style | Kai |
| Type | Power -1.00 to -8.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Replacement Cycle: | 1 Day |
| Packing Specification | 10 Pcs of Lenses |
Select Power
From $3.90
Original: $12.99
-70%BEAUEYE Kai Daily (10 Pcs) Prescription Clear Contact Lenses—
$12.99
$3.90More Images




BEAUEYE Kai Daily (10 Pcs) Prescription Clear Contact Lenses
| Color |
none |
| Style | Kai |
| Type | Power -1.00 to -8.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Replacement Cycle: | 1 Day |
| Packing Specification | 10 Pcs of Lenses |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color |
none |
| Style | Kai |
| Type | Power -1.00 to -8.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Replacement Cycle: | 1 Day |
| Packing Specification | 10 Pcs of Lenses |




















