đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Yolanda Rectangle Purple Sunglasses
| Color | Purple |
| Style | Rectangle |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT PC |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Plastic |
| Frame Measurements | 53mm-14mm-145mm |
$9.99
Yolanda Rectangle Purple Sunglasses—
$9.99
More Images



Yolanda Rectangle Purple Sunglasses
| Color | Purple |
| Style | Rectangle |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT PC |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Plastic |
| Frame Measurements | 53mm-14mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Purple |
| Style | Rectangle |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT PC |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Plastic |
| Frame Measurements | 53mm-14mm-145mm |






















