đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Wanda Geometric Blue Sunglasses
| Color | Blue |
| Style | Geometric |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | YES |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 58mm-18mm-145mm |
$19.99
Wanda Geometric Blue Sunglasses—
$19.99
More Images



Wanda Geometric Blue Sunglasses
| Color | Blue |
| Style | Geometric |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | YES |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 58mm-18mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Blue |
| Style | Geometric |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | YES |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 58mm-18mm-145mm |






















