đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Thais Cat eye Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | CP |
| Frame Measurements | 52mm-17mm-142mm |
$6.00
Original: $19.99
-70%Thais Cat eye Black Sunglasses—
$19.99
$6.00More Images



Thais Cat eye Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | CP |
| Frame Measurements | 52mm-17mm-142mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | CP |
| Frame Measurements | 52mm-17mm-142mm |






















