đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Sylvia Retro Square Blue Sunglasses
| Color | Blue |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 52mm-20mm-145mm |
$19.99
Sylvia Retro Square Blue Sunglasses—
$19.99
More Images



Sylvia Retro Square Blue Sunglasses
| Color | Blue |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 52mm-20mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Blue |
| Style | Retro Square |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR+Acetate |
| Frame Measurements | 52mm-20mm-145mm |






















