đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Solange Cat eye Brown Sunglasses
| Color | Brown |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT POLYMER |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 53mm-21mm-147mm |
$15.99
Solange Cat eye Brown Sunglasses—
$15.99
More Images


Solange Cat eye Brown Sunglasses
| Color | Brown |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT POLYMER |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 53mm-21mm-147mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Brown |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT POLYMER |
| Polarized | No |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 53mm-21mm-147mm |






















