đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Seraphina Oversized Pink Sunglasses
| Color | Pink |
| Style | Oversized |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 57mm-17mm-140mm |
$4.80
Original: $15.99
-70%Seraphina Oversized Pink Sunglasses—
$15.99
$4.80More Images



Seraphina Oversized Pink Sunglasses
| Color | Pink |
| Style | Oversized |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 57mm-17mm-140mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Pink |
| Style | Oversized |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90 |
| Frame Measurements | 57mm-17mm-140mm |






















