đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Radella Blue Colored Contact Lenses
| Color |
Blue |
| Style | Radella |
| Type | 0.00/Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |
$7.99
Radella Blue Colored Contact Lenses—
$7.99
More Images




Radella Blue Colored Contact Lenses
| Color |
Blue |
| Style | Radella |
| Type | 0.00/Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color |
Blue |
| Style | Radella |
| Type | 0.00/Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and  light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days  Once Opened |























