đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Naomi Oversized Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Naomi |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+CP |
| Frame Measurements | 53mm-18mm-140mm |
$19.99
Naomi Oversized Black Sunglasses—
$19.99
More Images



Naomi Oversized Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Naomi |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+CP |
| Frame Measurements | 53mm-18mm-140mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Style | Naomi |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | TR90+CP |
| Frame Measurements | 53mm-18mm-140mm |






















