
Kohaku Brown Prescription Colored Contact Lenses
| Color | Brown |
| Style | Kohaku |
| Type |
Power 0.00 to -10.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark andlight eyes |
| Duration | Lasts for 365 DaysOnce Opened |
Original: $7.99
-70%$7.99
$2.40More Images




Kohaku Brown Prescription Colored Contact Lenses
| Color | Brown |
| Style | Kohaku |
| Type |
Power 0.00 to -10.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark andlight eyes |
| Duration | Lasts for 365 DaysOnce Opened |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Brown |
| Style | Kohaku |
| Type |
Power 0.00 to -10.00 |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark andlight eyes |
| Duration | Lasts for 365 DaysOnce Opened |























