đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Gabriella Aviators Gray Sunglasses
| Color | Gray |
| Style | Aviators |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 59mm-12mm-145mm |
$19.99
Gabriella Aviators Gray Sunglasses—
$19.99
More Images



Gabriella Aviators Gray Sunglasses
| Color | Gray |
| Style | Aviators |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 59mm-12mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gray |
| Style | Aviators |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Metal |
| Frame Measurements | 59mm-12mm-145mm |






















