š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cristina Black Lashes - 12mm
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 60 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 12mm |
| Recommendation | Roundļ¼Monolidļ¼Protrudingļ¼Deep-Set eye shapes |
$7.99
Cristina Black Lashes - 12mmā
$7.99
More Images





Cristina Black Lashes - 12mm
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 60 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 12mm |
| Recommendation | Roundļ¼Monolidļ¼Protrudingļ¼Deep-Set eye shapes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 60 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 12mm |
| Recommendation | Roundļ¼Monolidļ¼Protrudingļ¼Deep-Set eye shapes |





















