
Cosplay Spider Black Colored Contact Lenses
| Color | Black |
| Style | SpiderĀ |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.5mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and Ā light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Ā Once Opened |
Original: $7.99
-70%$7.99
$2.40More Images

Cosplay Spider Black Colored Contact Lenses
| Color | Black |
| Style | SpiderĀ |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.5mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and Ā light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Ā Once Opened |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Style | SpiderĀ |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.5mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and Ā light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Ā Once Opened |























