đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cosplay Demon Slayer Rose Bloom Pink Colored Contact Lenses
| Color | Rose BloomPink |
| Style | Cosplay |
| Type | 0.00 / Planoandmore |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | Good for dark eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
| This color contact lens is a cos type and is a full-block type, which can better cover the color of the pupil and restore the image of the character. It is normal that you cannot see or cannot see clearly when you wear it. | |
$8.99
Cosplay Demon Slayer Rose Bloom Pink Colored Contact Lenses—
$8.99
More Images








Cosplay Demon Slayer Rose Bloom Pink Colored Contact Lenses
| Color | Rose BloomPink |
| Style | Cosplay |
| Type | 0.00 / Planoandmore |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | Good for dark eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
| This color contact lens is a cos type and is a full-block type, which can better cover the color of the pupil and restore the image of the character. It is normal that you cannot see or cannot see clearly when you wear it. | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Rose BloomPink |
| Style | Cosplay |
| Type | 0.00 / Planoandmore |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | Good for dark eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
| This color contact lens is a cos type and is a full-block type, which can better cover the color of the pupil and restore the image of the character. It is normal that you cannot see or cannot see clearly when you wear it. | |























