🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Bianca Black Lashes - 14mm
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 40 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 14mm |
| Recommendation | Round,Almond,Monolid,Upturned eye shapes |
$2.40
Original: $7.99
-70%Bianca Black Lashes - 14mm—
$7.99
$2.40More Images





Bianca Black Lashes - 14mm
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 40 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 14mm |
| Recommendation | Round,Almond,Monolid,Upturned eye shapes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
FREE GIFT: Each order includes one tweezer and one bottle of eyelash glue.
| Material | 100% Premium Korean PBT Silk |
| Fiber Quantity | 40 Individual fibers per lash |
| Packageing | 10 lashes per cartridge |
| Use times | Can be reused 10 times |
| Color | Black |
| Moral beliefs | Cruelty-free and vegan |
| Curvature | C |
| Length | 14mm |
| Recommendation | Round,Almond,Monolid,Upturned eye shapes |





















