đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Adrienne Cat eye Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Measurements | 54mm-18mm-145mm |
$25.99
Adrienne Cat eye Black Sunglasses—
$25.99
More Images



Adrienne Cat eye Black Sunglasses
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Measurements | 54mm-18mm-145mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Style | Cat eye |
| Gender | Women |
| Lens Material | PREMIUM SCRATCH RESISTANT TAC |
| Polarized | Yes |
| UV Rating | 100% UVA/UVB |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Measurements | 54mm-18mm-145mm |






















